Atrakcje dla dzieci na meczu z Zawiszą

DODANO: 18 Maj 2014, 19:42

Podczas ostatniego spotkania z bydgoskim Zawiszą klub we współpracy ze Stowarzyszeniem "Niebiescy" postanowił zorganizować animacje dla najmłodszych fanów, którzy tego dnia pojawili się w sektorze rodzinnym. Na wszystkich przybyłych czekały atrakcje tj. malowanie twarzy, robienie transparentu czy tor przeszkód. Wolontariuszki, które już wcześniej udzielały się w różnego rodzaju akcjach i projektach rozdawały również balony i prowadziły doping.

Jest to kolejna akcja pod patronatem Stowarzyszenia w ostatnim czasie. Swoimi działaniami chcemy pokazać, że nie zawsze liczą się pieniądze. Czasem wystarczy poświęcić jedynie odrobinę swojego czasu aby zrobić coś dobrego. Z tej też przyczyny zapraszamy wszystkie chętne osoby do pomocy przy wolontariacie w następnych projektach organizowanych przez Stowarzyszenie.

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt na maila: aleksandra.kandzia@stowarzyszenie.niebiescy.pl

Zapraszamy do przeglądania fotogalerii z tego wydarzenia:

Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz (11.05.2014) (Autor: A.K.)