KPR Ruch Chorzów - AZS Koszalin

DODANO: 28 Sty 2014, 19:28

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej w kibicowskim świecie dzieje się niewiele. Rozbrat z ukochaną drużyną sprzyja organizacji różnego rodzaju turniejów czy wspierania innych dyscyplin sportowych, które dalej rozgrywają swoje mecze.  Nic więc dziwnego, że kibice postanowili pokazać, że Ruch to nie tylko piłka nożna, ale także ta ręczna.

Najlepszą okazją do potwierdzenia tego stanu rzeczy był mecz z koszalińskim AZSem. Mobilizacja na to spotkanie trwała kilkanaście dni i zakończyła się ogromnym sukcesem. Spotkanie z wysokości trybun oglądał komplet widzów.  Kibice Ruchu wywiesili tego dnia 3 transparenty : „LGT /R\ FAMILIA”, „HANDBALL RUCH” oraz „PDW” natomiast młyn rozciągał się na całą długość hali!

Doping tego dnia stał na bardzo wysokim poziomie. Oprócz standardowych przyśpiewek, Klub Kibica zadbał o należytą oprawę meczową. W drugiej połowie nad głowami kibiców powiewało flagowisko w klubowych barwach a w górę poleciało kilkadziesiąt serpentyn. Nie zabrakło również dopingowania bez koszulek.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii z tego wydarzenia:

KPR Ruch Chorzów - AZS Koszalin (26.01.2014)

Powrót