Podsumowanie akcji "Niebieski Opiekun"

DODANO: 06 Wrz 2014, 20:26

Druga już edycja akcji „Niebieski Opiekun” dobiegła końca, więc czas na krótkie podsumowanie. Zgodnie z oczekiwaniami udało nam się pobić zeszłoroczny rekord i wyrobić 201 karnetów dla młodych fanów chorzowskiego Ruchu! Wynik zbiórki pieniężnej okazał się na tyle dobry, że 130 karnetów z poprzedniego roku udało się wyrobić praktycznie na półmetku akcji. Sumując pieniądze z puszki umieszczonej w „Grzybku” oraz wpłaty na konto udało nam się zebrać 10 371,90 zł. Kolejny raz pokazaliśmy jak wielkie seRca posiadają kibice „Niebieskich”. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. Specjalne podziękowania należą się także emigrantom z Irlandii, którzy najszczodrzej wspomogli naszą akcje. Swoją cegiełkę do akcji dorzucili również piłkarze oraz Klub za co również należą się podziękowania.