Wybory do Rady Miasta w NRŚL

DODANO: 10 Lis 2014, 20:31

Dnia 16.11.2014 roku odbędą się wybory do Rady Miasta. W Rudzie Śląskiej z KWW Grażyny Dziedzic (lista 30) kandyduje przedstawicielka kibiców Ruchu Chorzów – Karolina Krupa.

Karolina z wykształcenia jest nauczycielką języka angielskiego. Pełni funkcję wice prezesa Stowarzyszenia Kibiców Ruchu Chorzów „Niebiescy” oraz jest odpowiedzialna za organizację Niebieskiej Rudy Śląskiej.

„Ruch przede wszystkim – stawiam na sport” pokazuje pasję i miłość do klubu, które przekłada się na czynne działanie dla propagowania pozytywnego wizerunku klubu oraz kibiców Ruchu Chorzów (poprzez organizację turniejów, spotkań piłkarzy z uczniami rudzkich szkół uczy tolerancji oraz dba o rozwój fizyczny dzieci i młodzieży). Będąc radną chce poprawić sytuację rudzkich klubów sportowych oraz rozbudować bazy rekreacyjno-sportowe w szkołach.

Startuje z KWW Grażyny Dziedzic – lista nr 30 z okręgu IV, tj. BYKOWINA, KOCHŁOWICE – pozycja nr 6.